ایده پردازان زرین

طراحی سایت انواع وب سایت های گرافیکی, اتوماسیون آنلاین, نرم افزار های تحت وب و وب سرویس

www.idezarin.ir - www.ripz.ir - www.bahmansharafi.ir - www.hiwebservice.ir -www.parswebservice.ir
 

طراحی سایت

طراحی اتوماسیون آنلاین

طراحی نرم افزار تحت وب
طراحی سایت هنری
طراحی سایت آموزشی
طراحی سیستم مدیریت محتوا
برای اطلاعات بیشتر و قرار مصاحبه با شماره ی 09120727323 تماس حاصل فرمایید.
آی پی ایرانی

 


هفت طرح برگزیده برای لوگوی موزیلا

به گزارش وب‌سایت Thenextweb،شرکت موزیلا در ماه ژوئن از آغاز پروژه ایجاد تغییر در لوگوی خود، با همکاری انجمن‌های اینترنتی خبر داده بود. از همین رو موزیلا از اعضای انجمن‌های آنلاین خود خواسته بود نظرات و انتفادهایشان را در هر مرحله مطرح کنند تا در نهایت لوگویی که نمایانگر یک برندسازی جدید و البته قدرتمند است به مرحله نهایی برسد.

هفت طرح برگزیده از میان انبوه طرح‌هایی که برای لوگوی جدید موزیلا پیشنهاد شده بود به مرحله نهایی پروژه انتخاب لوگوی این شرکت راه‌ یافتند.

به گزارش وب‌سایت Thenextweb،شرکت موزیلا در ماه ژوئن از آغاز پروژه ایجاد تغییر در لوگوی خود، با همکاری انجمن‌های اینترنتی خبر داده بود. از همین رو موزیلا از اعضای انجمن‌های آنلاین خود خواسته بود نظرات و انتفادهایشان را در هر مرحله مطرح کنند تا در نهایت لوگویی که نمایانگر یک برندسازی جدید و البته قدرتمند است به مرحله نهایی برسد.

روز گذشته بالاخره هفت طرحی که به مرحله نهایی این پروژه رسیدند مشخص شد. موزیلا در وبلاگ خود اعلام کرده هریک از این طرح‌ها روایت ویژه‌ای از این شرکت دارند. این لوگوها با شعارهای مختلفی از قبیل "برای اینترنت مردم" و یا "با شما از آغاز" طراحی و تولید شده‌اند. در نهایت، تا اواسط سپتامبر آتی سه‌طرح به مرحله نهایی خواهند رفت و طرح برتر در اواخر همان ماه انتخاب خواهد شد.

نکته قابل توجه آنکه اعضای انجمن‌های آنلاین موزیلا، تنها نظرات خود را از این طرح‌ها برای انتخاب‌ کنندگان قرار می‌دهند و فرایند نهایی رای‌گیری و انتخاب توسط متخصصان این شرکت انجام خواهد شد.

 

 

 
تاریخ مطلب: 30 مرداد 1395آی پی ایرانی