ایده پردازان زرین

طراحی سایت انواع وب سایت های گرافیکی, اتوماسیون آنلاین, نرم افزار های تحت وب و وب سرویس

www.idezarin.ir - www.ripz.ir - www.bahmansharafi.ir - www.hiwebservice.ir -www.parswebservice.ir
 

طراحی سایت

طراحی اتوماسیون آنلاین

طراحی نرم افزار تحت وب
طراحی سایت هنری
طراحی سایت آموزشی
طراحی سیستم مدیریت محتوا
برای اطلاعات بیشتر و قرار مصاحبه با شماره ی 09120727323 تماس حاصل فرمایید.
آی پی ایرانی

 


اتوماسیون اداری تحت وب آنلاین

اتوماسیون اداری چیست؟ امروزه مدیریت برگردش کار و مکاتبات اداری و همچنین مدیریت زمان در سازمانها و موسسات اقتصادی بکلی متحول شده است و استفاده از رو‎شهای کند و مشکل‎ساز اداری غیرمکانیزه قابل قبول نمیباشد. حجم بالای اطلاعات و مکاتبات و دسترسی کند، مسئولین و مدیران را که به مدیریت زمان در مجموعه تحت رهبری خود بها می‎دهند، بسوی اتوماسیون اداری در ابعاد مختلف رهنمون ساخته است. یک سیستم اتوماسیون اداری مناسب، بهترین ابزار برای رسیدن به راهکارهای مفید در جهت صرفه‎جویی زمان و استفاده بهینه از وقت و منابع در سازمان می‎باشد. راه‎حل‎های مکانیزه به گردش مکاتبات سازمان سرعت بخشیده و همچنین مدیریت بر گردش کارها را میسر می‎سازد.

اتوماسیون اداری رایا ایده پردازان زرین با رویکرد مکانیزه کردن فعالیتهای جاری سازمانها و شرکتهای  متوسط و بزرگ، بمنظور افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های آنها طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار هم‌‌اکنون با بیش از ۱۳ سال سابقه، یکی از برترین و معتبرترین راهکارهای ارائه شده در زمینه راه‌اندازی سیستمهای مکاتبات اداری بشمار میاید. ازاولین نسخه این نرم‌افزار که در سال ۱۳۸۰ روانه بازار گردید تا نسخه جاری آن، همواره دو اصل سادگی کاربری و کارایی بیشتر، مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

همچنین ارائه راهکار واقعی مدیریت جریان کار با استفاده از نرم افزار BPMS در پیشرفته‌ترین نسخه این سیستم یکی دیگر از افتخارات رایا ایده پردازان زرین می‌باشد که هم‌اکنون در بسیاری از سازمانها و شرکتهای معتبر (مشتریان اتوماسیون اداری رایا ایده پردازان زرین)، بعنوان راهکاری جامع در مدیریت گردش کار شناخته شده و به بهره‌برداری رسیده است. این راهکار امکان پیاده‌سازی زیرساختهای اطلاعاتی مبتنی بر انواع فرایند را در بستر اتوماسیون اداری رایا ایده پردازان زرین فراهم آورده است.

تاریخ مطلب: 21 شهریور 1395آی پی ایرانی