ایده پردازان زرین

طراحی سایت انواع وب سایت های گرافیکی, اتوماسیون آنلاین, نرم افزار های تحت وب و وب سرویس

www.idezarin.ir - www.ripz.ir - www.bahmansharafi.ir - www.hiwebservice.ir -www.parswebservice.ir
 

طراحی سایت

طراحی اتوماسیون آنلاین

طراحی نرم افزار تحت وب
طراحی سایت هنری
طراحی سایت آموزشی
طراحی سیستم مدیریت محتوا
برای اطلاعات بیشتر و قرار مصاحبه با شماره ی 09120727323 تماس حاصل فرمایید.
آی پی ایرانی

 


اپل‌واچ جدید سیم‌کارت نمی‌خورد

ساعت آینده اپل همچنان محتاج آی‌فون اپل‌واچ جدید سیم‌کارت نمی‌خورد!

متخصصان اپل عنوان کرده‌اند که داشتن سیم‌کارت مستقل روی ساعت اپل باعث تاثیرات منفی و قابل توجهی روی عملکرد باتری اپل‌واچ نسل جدید می‌شود.

به گزارش وب‌سایت بلومبرگ، همین امر باعث شده اپل از اضافه کردن این قابلیت، حداقل به محصولی که در سال جاری میلادی رونمایی خواهد شد صرف‌ نظر کند.

اپل قصد داشت با ادغام این قابلیت، عملکرد مستقل و بدون نیاز به برقراری ارتباط با آی‌فون را برای کاربران اپل‌واچ تضمین کند. این در حالی است که اخیرا خبرهایی هم در خصوص رایزنی مسئولان اپل با اپراتورهای آمریکایی و اروپایی به‌منظور آغاز حضور ساعت هوشمند این شرکت در شبکه‌های تلفن همراه اپراتورهای مختلف نیز منتشر شده است.

آن‌طور که از شواهد امر پیداست، بزرگ‌ترین نگرانی اپل تاثیرات مستقیمی است که تراشه‌های سلولار روی افزایش مصرف باتری اپل‌واچ خواهند داشت. با این تفاسیر، گزارش‌ها از این حکایت دارند که کوپرتینویی‌ها به دنبال یافتن تراشه‌هایی با مصرف کم‌تر برای نسل‌های بعدی ساعت هوشمند خود هستند.

اگرچه به‌نظر می‌رسد برقراری ارتباط اپل‌واچ جدید با شبکه‌های تلفن همراه منتفی شده باشد اما همچنان انتظار می‌رود نسل جدید ساعت هوشمند اپل، به GPS و البته قابلیت‌های بهبودیافته در زمینه رهگیری وضعیت سلامتی و فعالیت‌های بدنی تجهیز شود.

تاریخ مطلب: 30 مرداد 1395آی پی ایرانی